Google+ na iPada

Po długim oczekiwaniu w końcu pojawiła się aplikacja do obsługi Google+. Oczywiście wcześniej można było przeglądać portal przez stronę internetową, a także od niedawna za pomocą Flipboard.

Aplikacja wygląda wspaniale, dużo lepiej niż Facebook. Każdy detal cieszy oko. Możemy jej używać w pionie lub poziomie. Gdy iPada mamy poziomo, to historia wpisów też przesuwa się poziomo. Jestem pod wrażeniem płynności działania. Przeglądanie wpisów jest bez żadnych zacięć, przechodzenie między kręgami także. Aplikacja zapamiętuje w jakim momencie przestaliśmy czytać i po otwarciu kolejny raz jesteśmy w tym samym miejscu, a nie tak jak w Facebooku za każdym razem odświeża się i przenosi nas do najnowszego wpisu.

Dużo przyjemniej przegląda się wpisy w Google+ ponieważ nie ma tyle śmieci co w Facebooku, jest mniej reklam – albo są lepiej zamaskowane. Gigant z Mountain View wypuszcza na rynek naprawdę bardzo dobre produkty, które cieszą oko a przy okazji naprawdę świetnie działają. Jeśli macie konto na G+ to śmiało możecie instalować tą aplikacje.