HTC One

Długo czekałem aby wziąć w swoje ręce HTC One. Zawsze byłem pozytywnie nastawiony do tej firmy. Nigdy nie miałem problemów z smartfonami tego producenta. Oczywiście zdarzały się osoby, które trafiły na felerne egzemplarze i co dwa tygodnie lądowały w serwisie.

Na pierwszy rzut oka widzimy całkowicie inne pudełko niż u konkurencji. Apple zapoczątkowało opakowania przypominające kształt telefonu, później Samsung powielił pomysł. Nokia troszkę zmieniła sposób wyciągania telefonu z pudełka, co kilka razy mogło się skończyć crash-testem urządzenia. HTC w tym modelu zrobiło pudełko bardzo niskie ale szerokie. Opakowanie jest kwadratowe z zaokrąglonymi rogami. Telefon zajmuje lewą część pudełka, pod urządzeniem mamy wszystkie kable czyli, ładowarka, kabel usb oraz słuchawki oraz skróconą instrukcje obsługi.

Samo urządzenie rewelacyjnie leży w dłoni, to jest chyba pierwszy telefon dla którego mógłbym zostawić iPhone’a. Jakość wykonania jest naprawdę na najwyższym poziomie. Główny konkurent wygląda przy nim jak zabawka lub telefon z dużo niższej pułki.

Mam nadzieje, że uda mi się przetestować telefon i opisać wrażenia z użytkowania.