HTC ONE M8 – pokaz dla…

W tym tygodniu HTC zaprosiło na prezentacje swojego nowego produktu HTC ONE M8. Spotkanie odbyło się w CH Arkadia w kinie CinemaCity.

Zaproszenie było bardzo fajnie wykonane z nawiązaniem do filmu Kapitan Ameryka. Przybyłem na miejsce gdzie okazało się, że jest wystawiony tylko jeden telefon do którego przez chwilę była gigantyczna kolejka. Po odczekaniu udało się na moment dostać w swoje ręce HTC ONE M8. Następnie zostaliśmy zaproszeni do sali kinowej gdzie pokazano kilka filmików, które są dostępne w internecie. Oczywiście osoba, która prowadziła całość dopowiadała parę zdań od siebie. Niestety spodziewałem się głębszej prezentacji, a nie pokazanie kilku nowych rzeczy. Nic nie zostało powiedziane, kiedy telefon trafi do sprzedaży, jaka może być cena? Czy nowy HTC Sense 6, będzie dostępny dla starszych modeli?

Fajną sprawą było losowanie dla uczestników flagowca HTC. Osoba, która wygrała ten telefon jakoś się nie ucieszyła(sorry taki kraj).

Podsumowując smartfon HTC bardzo mi się podoba, jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Czujemy, że mamy w ręku produkt z klasy premium. HTC Sense 6, bardzo płynnie działa. Niestety dział marketingu powinien troszkę bardziej przyłożyć się do organizacji takiego spotkania.

WP_20140403_21_23_31_Pro20140403213509