LTE w TMobile

W dniu wczorajszym odbyła się prezentacja nowej oferty T-Mobile Polska. W końcu operator wystartował z usługą LTE. Choć osobiście korzystam z tej sieci i prędkości jakie uzyskuje bez LTE są zadowalające. To teraz będzie można powiedzieć, że internet będzie „śmigał”.

Od 5 czerwca startuje oficjalna sprzedaż ofert z LTE, zmieniły się trochę taryfy. Moim zdaniem na lepsze, ponieważ prawie w każdym abonamencie mamy wszystkie rozmowy i sms/mms non limit. Tylko ilość danych jest bardzo mała. Jeszcze nie widziałem regulaminu, natomiast pakiet 250 MB w najniższej taryfie to jest jakaś farsa. T-Mobile mocno atakuje fanów piłki nożnej, transmisje meczów z mistrzostw świata w Brazylii będzie można oglądać za free bez limitu danych. Ta propozycje może zachęcić sporo nowych klientów na podpisanie umowy.

lte-priv

Podobno osoby, które już posiadają usługę blueconnect będą mogły korzystać z LTE bez dodatkowych kosztów, jeśli ich karta SIM będzie obsługiwała tą technologie. Pojawi się także nowa usługa, dzięki której będziemy mogli korzystać z jednego limitu danych na kilku kartach SIM. To mi się podoba, w końcu nie będę musiał pamiętać o doładowaniu konta pre-paid w drugim tablecie:)