Ruszyła sprzedaż S5

Wybrałem się na oficjalny start sprzedaży flagowego modelu Samsunga. Dotarłem do Arkadii i powoli kierowałem się do sklepu. Z daleka już było widać grupę ludzi, którzy czekali na wejście do salonu. Sprzedaż miała ruszyć o godzinie 11:11. Podchodząc bliżej okazało się, że większość tych ludzi to zarząd Samsunga w Polsce i znajomi pracowników salonu, a także ludzie z jakiejś agencji reklamowej. W pierwszym rzędzie dostrzegłem starsze małżeństwo, Oni jako pierwsi weszli do sklepu i zakupili sprzęt, za nimi poszło jeszcze parę osób. W sumie z tego co widziałem to sprzedało się może 5 telefonów. Reszta ludzi dorwała się do bufetu oraz robienia „sweet fotek” flagowym telefonem Samsunga.

Po paru minutach rozluźniło się w salonie i można było spokojnie pobawić się urządzeniami, miałem przyjemność też sprawdzić jak działają zegarki. Jakość wykonania Gear 2 czy też Gear Fit, jest na wysokim poziomie. Bardzo mi się spodobało to, że nie muszę wyciągać telefonu z kieszeni czy torby aby zobaczyć, kto dzwoni lub od kogo dostałem maila. Ciekawy jestem jak spisywałby się Gear 2 podczas prowadzenia samochodu, czy można byłoby spokojnie rozmawiać.

Podsumowując największe zainteresowanie nowym Samsungiem było wśród pracowników firmy oraz ich znajomych, a także ludzie w wieku emerytalnym, którzy cierpliwie czekali w kolejce aby dostać nowe dziecko Koreańskiego giganta.