Angry Birds Space – wciąga;)

W dniu wczorajszym pojawiła się najnowsza wersja gry, która zrobiła gigantyczną furorę wśród użytkowników smartfonów. Tak szybkiego wzrostu popularności dawno nie widziałem. Prawie każdy posiadacz smartfona ma zainstalowaną tą grę.

Sam spędziłem kilka wieczorów grając w poprzednie wersje. Ale po pewnym czasie nudziła się ta gra. Nie wnosiła nic nowego. Wyniki końcowe zależały tak naprawdę od szczęścia, ponieważ prawie za każdym razem inaczej zachowuje się wystrzelony z procy ptak.
Parę tygodni temu pojawiła się w internecie zapowiedź Kolejnej wersji gry Angry Birds. Byłem zaskoczony z jakim rozmachem pozwolili sobie nagrać reklamówkę gry, która szczerze mówiąc jest tylko dostępna na telefony. Widać producenci chyba dostrzegli żyłę złota i mocno inwestują w produkcje, które wychodzą na systemy mobilne.

Cała akcja Angry Birds Space, odbywa się w kosmosie i czasami planetach lub gwiazdach. Gra jest naprawdę wciągająca. Ja zainstalowałem sobie wersje na iPada, ponieważ w ciągu dnia nie mam za bardzo czasu aby odpalać gry na iPhonie. Rewelacyjnie rozwiązali sprawę grawitacji, naprawdę można eksperymentować w różny sposób podczas oddawania strzału aby uwolnić „prosiaki”.

Polecam zainstalować sobie tą wersje, moim zdaniem jest najlepsza z wszystkich, które są dostępne na rynku.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog