HTC z funkcją 3D

Dostałem parę dni temu od firmy HTC smartfona, jest to model  EVO 3D. Zawsze imponowała mi jakość wykonania produktów  firmy HTC. Telefon jest caly plastikowy ale tak jak pisałem wcześniej jakość tego tworzywa jest na najwyższym poziomie. Całość robi bardzo pozytywne wrażenie. Nic nie skrzypi, mimo to ze telefon jest już poparu testach. Wyświetlacz mamy o przekątnej 4,3″, mimo sporych wymiarów telefon leży pewnie w dłoni i bez problemu możemy go obslugiwać jedną ręką. Co według mnie jest bardzo ważne w użytkowaniu telefonu.

Na przednim panelu mamy 4 dotykowe klawisze od lewej: home, ustawienia, powrót, szukaj. Na górze jest srebrny npias HTC, a nad nim głośnik oraz przednia kamera do video rozmów.

Odwracając telefon ukazują nam siędwie kamery oraz dwie diody led, które działają jako lampa błyskowa – latarka oraz napis 3D HIGH DEFINITION DIGITAL IMAGING. Tył telefony jest prążkowany przez co nie ślizga się w dłoni.

Patrząc na prawą krawędź telefonu widzimy przełącznik funkcji 2D, 3D, przycisk do robienia zdjęć oraz na górze klawisze do regulacji głośności.


Natomiast na lewym boku smartfona mamy tylko wejście microusb do ładowania telefonu oraz komunikacji z komputerem.


Na górze mamy wejście słuchawkowe oraz przycisk do uruchamiania telefonu.  Więcej na temat funkcjonowania telefonu, napiszę po bliższych zapoznaniu się z urządzeniem.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog Tagi