MiBOA w T-Mobile – update

Aplikacja dla abonentów oraz użytkowników kart prepaid T-Mobile została zaktualizowana 13 lutego. W opisie aktualizacji możemy przeczytać, że od teraz będą mogli z niej korzystać także użytkownicy Heyah oraz Tak-Tak T-Mobile. Dzięki tej aktualizacji będziemy mogli sprawdzać nasze usługi, uruchamiać dodatkowe rzeczy, a także tak banalną sprawę jak stan konta. Ucieszony od razu pobrałem aktualizację i próbuje się zalogować na swoim starterze TT T-Mobile i pojawia mi się taki komunikat: „Serwis nie jest dostępny dla numeru Tak Tak”. WTF?

Karta posiada najnowszą taryfę Frii była zakupiona parę tygodni temu, a mimo to nie można się zalogować. Na infolinii otrzymałem informację, że jest wszystko OK pewnie jakiś błąd systemu. Więc przeinstalowałem aplikacje jeszcze raz niestety dalej mam ten sam problem.
Nie wiem jak to zrobili ale po opublikowaniu postu, aplikacja ruszyła poprawnie na karcie TakTak, rzeczywiście mamy podgląd pod całe swoje konto prepaid, ile danych wykorzystaliśmy z pakietów internetowych itd.

Natomiast z numerem, który jest w abonamencie wszystko śmiga, aż miło. Z tego co zauważyłem poprawiła się płynność działania, aplikacja dużo szybciej wczytuje dane, a przechodzenie między sekcjami nie zamraża aplikacji jak wcześniej.

android_prepaid