Po premierze iPhone’a 6

W dniu wczorajszym mieliśmy „przyjemność” zobaczyć konferencje Apple, gdzie został zaprezentowany nowy iPhone. Z niecierpliwością czekałem na ten dzień, ponieważ szukam nowego telefonu i chciałem zobaczyć coś nowego, szczególnego. Jakość transmisji była tragiczna, nie wiem dlaczego tak potężna firma nie potrafiła sobie poradzić z tak prostą rzeczą jak streaming konferencji. Dzisiaj widziałem, że szukają już nowego pracownika. Chłopaki z iMagazine mogą spokojnie startować, ponieważ u nich wszystko działało i bardzo miło się ich oglądało. Szkoda, że nie udało im się zrobić szerszego podsumowania. Ale pewnie w Nadgryzionych będzie można posłuchać co sądzą o nowych produktach. Zostawmy już transmisje.

iPhone6-34R

Pierwszy raz odkąd pamiętam nie było podsumowania sprzedaży itp. Od razu przeszli do prezentacji iPhone 6 i 6 plus. Przecieki, które pojawiały się wcześniej potwierdziły się i zobaczyliśmy dwa nowe urządzenia. iPhone 6 posiada 4,7″ ekran o rozdzielczości 1334×750, mocniejszy procesor, udoskonalony aparat fotograficzny oraz funkcje NFC, które będzie wykorzystywane do płatności. Niestety na początku nie będzie dostępne w Polsce. Kolejny iPhone 6 plus posiada gigantyczny ekran 5,5″ tutaj już wchodzimy w rozmiary fabletów. Oprócz rozmiaru mamy większą rozdzielczość ekranu 1920×1080 i aparat z funkcją optycznej stabilizacji. Pełną specyfikacje możecie znaleźć pod tym linkiem.

iPhone6-34FR

Osobiście jestem rozczarowany, ponieważ będąc od kilku lat użytkownikiem platformy iOS bardzo się przyzwyczaiłem do udogodnień jakie nam daje. Niestety ostatnim czasem bardzo mocno produkty Apple odstają od innych producentów. Jedno pozostaje bez zmian, jakość aplikacji jest rewelacyjna na iOS. Korzystając od pół roku z WP8.1 i Androida, bardzo mi brakuje tej jakości. Nowe iPhone’y wprowadzają funkcje, które były już dostępne w roku 2012 we wszystkich topowych modelach Androida. Może zmienię zdanie gdy będę mógł go zobaczyć na żywo i z nowym iOS 8. Natomiast teraz jestem prawie zdecydowany na urządzenie innej marki.

iPhone6