Worek z plotkami rozwiązany…

fot. Sonny Dickson

fot. Sonny Dickson

W dniu wczorajszym, a może to jeszcze była sobota pojawiła się informacja, że 10 września Apple będzie organizować konferencje i najprawdopodobniej pokażą nowego iPhone’a.

[gard align=”center”]

Właśnie skończyłem pić kawę więc też mogę zabawić się w wróżbitę i będę czytał z fusów;)

Ciekawy jestem czy plotki na temat tańszego iPhone się potwierdzą, czy wycieki zdjęć obudowy są prawdziwe, czy po prostu ktoś bawi się drukarką 3D i ma niezły ubaw podczas czytania tych wszystkich wpisów. Tak naprawdę prawie nic nie wiemy na temat następcy iPhone 5, większość się skupiła na wersji plastikowej. Szczerze mówiąc moim zdaniem wypuszczenie „taniego” iPhone byłoby bardzo dobrym posunięciem, ponieważ ten produkt stałby się bardziej dostępny dla przeciętnego zjadacza chleba.  W obecnej sytuacji, nie każdy może pozwolić sobie na zakup tego sprzętu i muszą męczyć się na innych niedopracowanych systemach;) (żartuje).

Ja osobiście czekam na kolejną generacje iPhone zawsze wymieniałem urządzenia co drugą premierę. Może jednak się okazać, że po wgraniu najnowszego iOS do 4S wszystko będzie chodzić płynnie wtedy zakup kolejnego iPhone odłożę w czasie.

Wszystkie plotki zostaną zweryfikowane za parę tygodni 10 września. Czekam z niecierpliwością.